Product Details:
| Minimum Order Quantity | 12 Piece |
| Color | Fluorescent Green |
| Glow Type | Glossy |
| Can Size | 225 ml |
| Brand | Apar |
| Base Type | Acrylic |
| Use Case | Event Decor, Decorative, Craft |
| Surface Type | Metal |
| Packaging Type | Bottle |
| Paint Color | GREEN |
| Topcoat Required | No |
| Drying Time | 20–30 min |
| Types Of Spray Paints | Acrylic |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 12 Piece |
| Packaging Size | 225 ML |
| Color | Fluorescent Orange |
| Glow Type | Glossy |
| Brand | Apar |
| Base Type | Acrylic |
| Use Case | Event Decor, Decorative |
| Surface Type | Metal |
| Packaging Type | Bottle |
| Paint Color | Orange |
| Topcoat Required | No |
| Drying Time | 20–30 min |
| Types Of Spray Paints | Acrylic |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 12 Piece |
| Color | Fluorescent Pink |
| Glow Type | Glossy |
| Can Size | 225 ml |
| Brand | Apar |
| Base Type | Acrylic |
| Use Case | Decorative, Event Decor, Craft |
| Surface Type | Metal |
| Packaging Type | Bottle |
| Paint Color | Pink |
| Topcoat Required | No |
| Drying Time | 20–30 min |
| Types Of Spray Paints | Acrylic |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 12 Piece |
| Color | Fluorescent Red |
| Glow Type | Glossy |
| Can Size | 225 ml |
| Brand | Apar |
| Base Type | Acrylic |
| Use Case | Decorative, Event Decor, Craft |
| Surface Type | Metal |
| Packaging Type | Can |
| Paint Color | RED |
| Topcoat Required | No |
| Drying Time | 20–30 min |
| Types Of Spray Paints | Acrylic |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 12 Piece |
| Color | Fluorescent Yellow |
| Glow Type | Glossy |
| Can Size | 225 ml |
| Brand | Apar |
| Base Type | Acrylic |
| Use Case | Event Decor, Decorative, Craft |
| Surface Type | Metal |
| Packaging Type | Bottle |
| Paint Color | Yellow |
| Topcoat Required | No |
| Drying Time | 20–30 min |
| Types Of Spray Paints | Acrylic |
| Country of Origin | Made in India |